Tez Ödev yazdırma, Uygun fiyata Ücretli tez yazımı, Tez ödev yazdırmak istiyorum

SEVGİLİ ÖĞRENCİLER TEZLERİNİZİ, ÖDEVLERİNİZİ BULUNDUĞUNUZ ÜNİVERSİTENİN YAZIM KILAVUZUNA UYGUN ŞEKİLDE YAZARAK EN KISA SÜREDE ELİNİZE ULAŞTIRIRIM. ÖNCELİKLE TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI, TARİH,COĞRAFYA, PSİKOLOJİ, FELSEFE, SOSYOLOJİ, HUKUK GİBİ SOSYAL BİLİMLER TERCİHİM OLMAKLA BİRLİKTE DİĞER BÖLÜMLERLE İLGİLİ DE GÖRÜŞÜP KARAR VEREBİLİRİZ.ULAŞMAK İSTEYENLER y_ylmz82@hotmail.com ADRESİNe MAİL ATABİLİRLER.

Etiketler: , , , , , ,

Cevaplar

to “Tez Ödev yazdırma, Uygun fiyata Ücretli tez yazımı, Tez ödev yazdırmak istiyorum”

 1. TURAN dedi ki:

  ARKADAŞLAR http://turanduzen.tr.gg bu benim sitemin adresidir çok uygun fiyatlara tez ve ödev yapmaktayım. 30-35 sayfalık tezleriniz 150 tl. yazılır. 05532673349

 2. turan düzen dedi ki:

  Her biri akademik kariyere sahip danışmanlarımızla, uzman olduğumuz tüm konularda sizlere 4 yıldan bu yana yüksek kalitede hizmet vermekteyiz. Başarımızın sırrı, sadece uzman olduğumuz dallarda iddialı ve disiplinli çalışmamızda saklıdır. Ekibimize teslim edilen her konu titiz bir ön hazırlık ve taslak aşamalarından geçtikten sonra sizinle paylaşılmaktadır. Daha sonra talepleriniz doğrultusunda çalışmamıza son şekli verilerek, istenilen formatta size teslim edilmektedir.

 3. turan düzen dedi ki:

  http://www.turanduzen.tr.gg

  Her biri akademik kariyere sahip danışmanlarımızla, uzman olduğumuz tüm konularda sizlere 4 yıldan bu yana yüksek kalitede hizmet vermekteyiz. Başarımızın sırrı, sadece uzman olduğumuz dallarda iddialı ve disiplinli çalışmamızda saklıdır. Ekibimize teslim edilen her konu titiz bir ön hazırlık ve taslak aşamalarından geçtikten sonra sizinle paylaşılmaktadır. Daha sonra talepleriniz doğrultusunda çalışmamıza son şekli verilerek, istenilen formatta size teslim edilmektedir.

 4. tezarama.com dedi ki:

  http://www.tezarama.com
  BÜYÜK KAMPANYADAN YARARLANIN
  ÇOK UYGUN FİYATA TEZ ARAŞTIRMASI VE TEZ ÇEVİRİ İŞLEMLERİ YAPILIR.
  Fiyatı biz değil siz veriyorsunuz ve hocalarımızla haftada 1 gün konferans şeklinde konuşarak tez araştırmanızın ve tez çevirinizin gidişatı hakkında bilgilendiriyorsunuz.
  Danışmanlık hizmeti tarafımızdan verilmekte olup bu hususta ek ücret talebi bulunmamaktadır.
  tezarama.com isimli sitemizde TEZ HAZIRLAMA DANIŞMANLIĞI, İNGİLİZCE TEZ ÇEVİRİSİ, OSMANLICA TEZ ÇEVİRİSİ, YÜKSEK LİSANS TEZİ DANIŞMANLIĞI, ÖN LİSANS TEZİ DANIŞMANLIĞI, LİSANS TEZİ DANIŞMANLIĞI, SPSS ANKET DEĞERLENDİRMESİ, LİTERATÜR TARAMA, TEZ DÜZELTME, TEZ FORMATLAMA işlemleri bu konuda kendini geliştirmiş uzman kadromuz tarafından yerine getirilmektedir.
  İletişim: 24 saat arayabilirsiniz. 0553 183 62 57
  Site adı: http://www.tezarama.com
  Gmail Adresi: tezarama.com@gmail.com

 5. AHMET dedi ki:

  Arkadaşlar,

  Tez ve ödevleriniz uygun ücrete yazılır.
  Taslak ve dökümanlar tarafınıza ait olup sadece yazma işi yapılacaktır.
  Yazılacak işler elden de teslim alınabilir. Ücret karşılıklı görüşülecektir.

  ahmetakcora@yahoo.com
  0.532.785 71 23

 6. tezarama.com dedi ki:

  DOKTORA TEZİ HAZIRLAYABİLEN VE AKADEMİK İNGİLİZCE, OSMANLICA VE DİĞER DİLLERDE ÇEVİRİ YAPABİLEN UZMAN KADROYA İHTİYAÇ DUYULMAKTADIR. (KADROMUZ VAR OLUP BAZI BÖLÜMLER AÇISINDAN KISITLI DURUMDADIR)

  İLETİŞİM: 0553-1836257 site içinde yer alan mail adresinde sıkıntı olması nedeniyle telefonda aramanız daha sağlıklı olacaktır.
  SİTE ADI: tezhazirlamamerkezi . nett (
  Ucuzcevirifiyatlari . comm
  NOT:
  1-DOKTORA TEZİ HAZIRLAYABİLEN (Yüksek Lisans Düzeyinde değil Doktora Tezi Düzeyinde Tez Araştırıp Hazırlayabilen uzman arkadaşların başvurmasını,
  2-İNGİLİZCE AKADEMİK ÇEVİRİ YAPABİLEN (İngilizce Akademik Çeviri Yapamayan uzman arkadaşların başvurmamasını,
  3-Üniversite bitirmiş olan arkadaşların başvurmasını aksi halde başvuruların dikkate alınmayacağını,
  4-Daha evvel tez hazırlama olsun, çeviri işlemleri olsun bu işi profesyonel anlamda (en az 10 defa) yapmamış arkadaşların başvurmamasını,
  5-Tez yazımında intihal oranına dikkat etmeyip tezi hızlı bir şekilde araştırıp hazırlamayan ve çeviri işlemlerini de seri bir şekilde yapamayan arkadaşların başvurmamasını,
  ÖNEMLE BELİRTMEK İSTİYORUM.
  Ayrıca Çeviri sitemizde görev yapmak üzere 16 dilde çeviri yapabilen (Çince, Arapça, Fransızca, Almanca ve diğer dillerde çeviri yapabilen, Üniversite bitirmiş olan uzman arkadaşlar arıyoruz.
  Tarafınıza yapılması düşünülen ödeme şekli;
  Üniversitelerin tez yazım formatlarına göre (Tez yazımında sayfa aralıklarının fazla olduğunu da dikkate almanızı isteriz) sayfa başı verilmesi düşünülen ücretler;
  * Tez Araştırılarak Hazırlanması : 10TL-25TL arası
  * İngilizce Çeviri (Basit) Boşluksuz 1500 karakter : 4TL
  * İngilizce Çeviri (Akademik) Boşluksuz 1500 karakter : 6 TL
  * Osmanlıca Çeviri (Matbu) : 4 TL
  * Osmanlıca Çeviri (Rika) : 10TL-30TL arası
  * Diğer dillerde çeviri fiyatları : Tarafınızca belirlenecek olup piyasa fiyatının altında olduğu takdirde dikkate alınacaktır.
  * SPSS Veri Analizi : Tarafınızca belirlenecektir.
  * Tez Düzeltme : Tarafınızca belirlenecektir.
  * Literatür Tarama : Tarafınızca belirlenecektir.
  * Hazır Olan Tezin Yazılması : a)Sözel : 75 krş.
  b)Sayısal: 1,5 TL
  c) Osmanlıca 1,25 TL
  * Makale Hazırlama : Tarafınızca belirlenecektir.

 7. Muhterem dedi ki:

  Tez düzenleme fiyatları hakkında bilgi alın

Leave a Reply